21 marca 2019 r.
Kraina w Kratę w miniaturze
Szkoła Podstawowa w Bierkowie obchodzi dzisiaj, tj. 21 marca br. ¶więto swojego patrona - Wincentego Witosa. W programie uroczysto¶ci znalazło się m.in. rozstrzygnięcie X konkursu pn. „Najpiękniejsza chata Krainy w Kratę”. Wystawę złożon± z miniaturowych makiet ogl±dać można na wystawie przygotowanej na holu szkoły.W sumie na konkurs wpłynęło 25 prac.Niebawem wystawa zaprezentowana zostanie w Starostwie Powiatowym w Słupsku. (CER)
12 marca 2019 roku
Poezja ¦piewana - zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że 5 kwietnia br. o godzinie 17.00 w Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy odbędzie się kolejna edycja Powiatowego Przegl±du Poezji ¦piewanej. 
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału, poniżej zamieszczamy do pobrania regulamin oraz kartę zgłoszenia, a także zgody na wykorzystanie wizerunku, które należy podesłać razem z wypełnion± kart±.
Na Państwa zgłoszenia czekamy do 22 marca br. (pi±tek)

                                                                                                       fot. Justyna Bilska, Poezja ¦piewana 2017 rok. 
Karta zgłoszenia:
http://cer.slupsk.pl/files/karta-zg%C5%82oszenia-Poezja-2019.pdf

Regulamin:
http://cer.slupsk.pl/files/Regulamin%20Poezji%20%C5%9Apiewanej%202019.pdf

Zgody:
- pełnoletni
http://cer.slupsk.pl/files/Zgoda-pe%C5%82noletni.pdf

- niepełnoletni
http://cer.slupsk.pl/files/Zgoda-niepe%C5%82noletni.pdf
21 marca 2019 r.
OBCIACH 2019 R.
21 marca 2019 r.
"IDZIE WIOSNA" 2019 - WYNIKI
15 marca br. w Centrum Kultury w Głobinie odbył się kolejny Powiatowy Przegl±d Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Idzie wiosna". Jury w składzie: Monika Zytke, Violetta Wójcik oraz Lilianna Zdolińska oceniło występy solistów i zespołów rywalizuj±cych ze sob± w 4 kategoriach. 
Grand Prix trafiło do zespołu Cantabile ze SP w Potęgowie pod opiek± Daniela Spoczyńskiego. 
 Kategoria: soli¶ci do IV klasy SP:
- I miejsce: Paulina B±belek
- II miejsce: Milena Wesołowska
-III miejsce: Martyna Tęcza

Kategoria:soli¶ci powyżej IV klasy SP:
- I miejsce: Hanna Cheda
-II miejsce:Zofia Gębska
-III miejsce: Roksana Garbolińska

Kategoria: zespoły do IV klasy SP:
- I miejsce: zespół "Dzwoneczki"
-II miejsce: zespół "Bursztynki"
- III miejsce: zespół "Atrip"

Kategoria: zespoły powyżej IV klasy SP:
- I miejsce: zespół "Cantabile"
- II miejsce: duet "Bez nazwy"
- III miejsce: Alicja Jankowska, Helena Stec, Benedykt Melewski, Szymon Głowacki z zespołem wokalnym ZS w Siemianicach
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku