2 lipca 2019 r.
37. Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Słupsku od 4 lipca do 8 sierpnia br.
Impreza organizowana jest od 1983 roku. Koncerty odbywają się w zabytkowym kościele św. Jacka w Słupsku w czwartki o godz. 19:00. Niewątpliwą atrakcją dla odbiorców są barokowe organy ufundowane przez ostatniego Gryfitę księcia Ernesta Bogusława de Croy, na których grają artyści zaproszeni do udziału w festiwalu.
Festiwal otrzymał wsparcie finansowe od powiatu słupskiego ze środków Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.
1 lipca 2019 r.
AWARIA TELEFONU!
UWAGA! W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCYMI PRACAMI REMONTOWYMI W BUDYNKU SZARYCH SZEREGÓW 14 B CZASOWO WYŁĄCZONY ZOSTAŁ STACJONARNY NUMER DO CENTRUM EDUKACJI REGIONALNEJ.
W CHWILI OBECNEJ PROSIMY O KONTAKT NA NUMER 602 646 259.
28 czerwca 2019 r.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WYDARZENIU
27 czerwca 2019 roku
Takiej wystawy jeszcze nie było!
W Galerii Sztuki Ludowej w Starostwie Powiatowym w Słupsku oglądać można nową wystawę pt. „Życie, kultura i tradycja na wsi na przestrzeni wieków”. Niesamowita ekspozycja powstała ze zbiorów Mieczysława Krymskiego, pasjonata historii z Żochowa. W jej skład wchodzą m.in.: przedwojenna ławka szkolna i tablica ścienna do pisania kredą, liczydło szkolne, godło i tablica z czasów PRL, maszyna do pisania duża "Continental"z lat 20-tych XXw., współczesne wyroby rękodzielnicze ze słomy i ziarna, łopata do pieca chlebowego, nosidła do wiader, przedwojenny zegar ścienny z wahadłem, przedwojenna skrzynia drewniana - kufer i wiele wiele innych.
 

Serdecznie zapraszamy! smiley

Organizatorem wystawy jest Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku