15 kwietnia 2019 r.
Pokaz ozdób świątecznych - Wielkanoc 2019
W dniu 15 kwietnia na 1 piętrze Starostwa Powiatowego w Słupsku odbył się pokaz wielkanocnych ozdób świątecznych. Rękodzieło wykonane przez swych podopiecznych zaprezentował  Zakład Opiekuńczo - Leczniczy w Kobylnicy, Warsztaty Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych, Środowiskowy Dom Samopomocy w Gardnie Wielkiej oraz Warsztat Terapii Zajęciowej "DIAMENT". Pracownicy Starostwa i osoby z zewnątrz mogły podziwiać pisanki, kartki świąteczne oraz stroiki wykonane z różnorodnych materiałów i z użyciem rozmaitych technik. Pokaz odwiedził też Starosta Słupski Paweł Lisowski oraz Wicestarosta Rafał Konon.
fot. CER
15 kwietnia 2018 roku
Misterium Męki Pańskiej
14 kwietnia br. w Smołdzinie odbyło się Misterium Męki Pańskiej. Po uroczystej mszy, spod Kościoła pw. Trójcy Świętej uczestnicy Drogi Krzyżowej powędrowali na Górę Rowokół. 
Współorganizatorem wydarzenia było Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Słupskiego.  
Zapraszamy do galerii zdjęć w wykonaniu Jana Maziejuka.
8 kwietnia 2019 r.
ZAPRASZAMY NA WERNISAŻ
11 marca 2019 r.
XXVII Powiatowe Prezentacje Artystyczne Łupawa 2019
Organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz placówek kultury do udziału w tegorocznej edycji Powiatowych Prezentacji Artystycznych Łupawa. Konkurs odbędzie się w dniach 16-17 maja br. w świetlicy wiejskiej w Łupawie. Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem imprezy, który razem z kartą zgłoszeniową i zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku można znaleźć na stronie:  

http://ceik.damnica.org/regulamin-konkursu-xxvii-powiatowe-prezentacje-artystyczne-lupawa-2019/

 
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku