27 marca 2019 r.
PIKNIK INTEGRACYJNY - DAMNICA
25 marca 2019 roku
Wielkanoc na Pomorzu
2 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Kończewie odbędzie się oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom XX Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Wielkanoc na Pomorzu". Najpiękniejsze prace - jak co roku - zdobić będą główny hol Starostwa Powiatowego w Słupsku tworząc wystawę pokonkursową. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku. 

fot.2018
25 marca 2019 r.
Eliminacje powiatowe 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
23 marca br. w Ośrodku Teatralnym  Rondo odbyły się eliminacje powiatowe  64. OKR. Do konkursu zgłosiło się 22 wykonawców, którzy prezentowali się w kategoriach: wywiedzione ze słowa (1 osoba), recytatorskiej (3 osoby dorosłe i  13 wykonawców w kategorii młodzieżowej) oraz poezji śpiewanej (4 osoby).
Do eliminacji wojewódzkich zakwalifikowali się:
- w turnieju recytatorskim:  Adam Poboży ze Słupskiego Ośrodka Kultury - OT Rondo, Karolina Piołunkowska z IV Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku oraz Paulina Stolarczuk.
- w turnieju poezji śpiewanej Marcelina Iwanicka ze Słupskiego Ośrodka Kultury - OT Rondo.

Nagrody dla laureatów i wyróżnionych w konkursie ufundowali Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku oraz Słupski Ośrodek Kultury. Współorganizatorem wydarzenia był powiat słupski.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
21 marca 2019 r.
OBCIACH 2019 R.
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku