4 kwietnia 2019 roku
Poezja śpiewana...
Szanowni Państwo,

informujemy, że tegoroczny Przegląd Poezji Śpiewanej rozpocznie się o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy. Uczestnicy rywalizować będą jak w ubiegłym roku o nagrodę główną (700 zł), nagrodę specjalną (700 zł), dwa wyróżnienia (każde po 400 zł) oraz - co jest nowością w tym roku - o dodatkową nagrodę Wójta Gminy Damnica (700 zł).
Trzymamy mocno kciuki za tegorocznych uczestników Przeglądu!


fot. Poezja Śpiewana 2018
4 kwietnia 2019 r.
Wielkanoc na Pomorzu - wystawa pokonkursowa
Od dnia 3 kwietnia br. zapraszamy do oglądania wystawy pokonkursowej zorganizowanej po wręczeniu nagród w tegorocznej, dwudziestej już, edycji konkursu plastycznego "Wielkanoc na Pomorzu". Wystawa znajduje się na 1 piętrze Starostwa Powiatowego w Słupsku. Prezentowane prace przedstawiają wielką różnorodność pomysłów i koncepcji oraz technik i wykorzystanych materiałów. Kartki świąteczne, palmy, pisanki czy stroiki nadesłano z terenu całego województwa pomorskiego.
Fot. CER
3 kwietnia 2019 r.
Wielkanoc na Pomorzu - kolejna edycja za nami
2 kwietnia 2019 r. w szkole Podstawowej w Kończewie odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w XX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Wielkanoc na Pomorzu". Obecni na uroczystości byli m.in. Starosta Słupski Paweł Lisowski, Wójt gminy Kobylnica Leszek Kuliński oraz Dyrektor Muzeum Pomorza Środkowego Marzenna Mazur. Uczestnicy otrzymali cenne nagrody książkowe oraz słodkie upominki. Współorganizatorem wydarzenia było Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Fot. Jan Maziejuk - CER.
2 kwietnia 2019 r.
ALE OBCIACH!
2 kwietnia br. w  Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy odbyła sie 12. już edycja Powiatowego Przeglądu Kabaretów OBCIACH, podczas której wystapiło 13 wykonawców. Artyści reprezentujący wszystkie grupy wiekowe prezentowali skecze o bardzo zróżnicowanej tematyce, co sprawiło, że jury miało niełatwe zadanie. 
Wreszcie wyłoniono laureatów:
kategoria dzieci: I miejsce Horrorek z Kobylnicy, II miejsca nie przyznano, III miejsce ex aequo U Drzwi Teatru i Szpilka z Miastka, wyróżnienie Na Wspak Terabak ze Smołdzina; 
kategoria młodzieżowa: I miejsce Palmada ze Słupska, II miejsce Kurtynka ze Słonowic, III miejsca nie przyznano, wyróżnienie ex aequo Daleko od Celu ze Słupska, Szpilka z Miastka, Bez Nazwy ze Słupska; 
kategoria dorosłych: I miejsce Grupa Teatralna z Kobylnicy, II miejsce Uśmiechnięty Belfer z Kobylnicy, III miejsce ex aequo Buenos ze Słupska i Epitetem po Metaforze z Lubuczewa. 
Wyróżnienia za kreacje aktorskie zdobyli: Julia Kupiszewska z kabaretu Horrorek i Damian Rogala z Buenos. 
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Fot. Jan Maziejeuk -CER.
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku