17 grudnia 2018
Kulig Drezynowy
W sobotę (17 grudnia br.) w Bronowie (gm. Kępice) odbyła się kolejna edycja Powiatowego Kuligu Drezynowego. Wydarzenie cieszyło się wielkim zainteresowaniem dzieci z naszego powiatu - w zabawie brało udział ok. 100 osób. Oprócz przejażdżki drezyną uczestnicy mogli upiec kiełbaski na ognisku, w świetlicy czekał na nich także gorący posiłek i słodki poczęstunek. Na końcu dzieci (małe i duże) otrzymały paczki ze słodyczami wręczane osobiście przez Św. Mikołaja. Po stronie uczestników była też aura, zaskakując wszystkich opadami śniegu.
Organizatorem kuligu było Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku, które składa serdeczne podziękowania za pomoc sołectwu Bronowo oraz Słupskim Powiatowym Kolejom Drezynowym.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć.
14 grudnia 2018 r.
Wystawa rzeźbiarska - otwarcie

14 grudnia (piątek) br. w Galerii Sztuki Ludowej Powiatu Słupskiego w Starostwie Powiatowym odbyło się oficjalne otwarcie wystawy prac autorstwa mistrza rzeźby Zenona Frąckiewicza oraz jego podopiecznych z warsztatów rzeźbiarskich : Pawła Rubachy, Jana Jakubczyka, Haliny Janiszewskiej, Stanisława Gontery, Pawła Kędzierskiego oraz Łukasza Bogzdela. W czasie uroczystej inauguracji  twórców przedstawił naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Zbigniew Babiarz- Zych. Spotkanie przebiegało w atmosferze świątecznej, a przybyli przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Powstanie prac możliwe było dzięki stypendium Starosty Słupskiego dla Zenona Frąckiewicza.

Z najlepszymi życzeniami
10 grudnia 2018 roku
Ostatnie rozgrywki brydżowe
10 grudnia br. w budynku Starostwa Powiatowego w Słupsku przy ul. Szarych szeregów 14B odbyły się ostatnie już rozgrywki brydżowe w 2018 roku. Opiekę nad graczami sprawowali pracownicy Centrum Edukacji Regionalnej.

KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku