23 maja 2019 roku
"Barwy Morza"
Serdecznie zapraszamy na wernisaż Pawła Kędzierskiego, który odbędzie się 5 czerwca 2019 roku o godzinie 17.00 w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce. Wystawa potrwa do 16 czerwca br., wstęp na nią jest wolny. 

Paweł Kędzierski jest członkiem Klubu Plastyka oraz Stowarzyszenia Marynistów Polskich. Jest uczestnikiem  wielu plenerów malarskich. Swoje prace zaczął eksponować publicznie w 2017 roku. Miał 5 wystaw indywidualnych i brał udział w kilkunastu wystawach zbiorowych. Uczestniczył także w wielu plenerach malarskich. 

20 maja 2019 roku
50 lat pracy twórczej!

Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej mistrza rzeźbiarstwa Zenona Frąckiewicza w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Słupsk w Głobinie.

Zenon Frąckiewicz, mieszkaniec Łupin w gminie Słupsk, znany jest przede wszystkim z rzeźbiarstwa. Jest instruktorem w Pracowni Rzeźbiarskiej Powiatu Słupskiego prowadzonej przez Centrum Edukacji Regionalnej, której głównym celem jest popularyzacja rzeźbiarstwa. Ponadto sprawuje opiekę artystyczną nad Galerią Sztuki Ludowej Powiatu Słupskiego w Starostwie Powiatowym w Słupsku. Ideą galerii jest prezentacja dorobku artystów z powiatu słupskiego, promocja ich twórczości, a także zachęcanie artystów ludowych do tworzenia i pokazywania własnej sztuki. 

17 maja 2019 r.
Plener w Smołdzinie
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć stanowiących podsumowanie pleneru malarsko- rzeźbiarskiego pt. "Miłość", który odbył się w Smołdzinie w Gościńcu u Bernackich. Autorami prac są artyści ze Słupska, Koszalina, Łodzi oraz Warszawy. Więcej zdjęć na facebooku Morskiego Powiatu Słupskiego.
Fot. Mariusz Smoliński (CER)
15 maja 2019 r.
Prezentacje Artystyczne Łupawa - odwołane!
UWAGA! Z POWODU MAŁEGO ZAINTERESOWANIA, DECYZJĄ ORGANIZATORA TEGOROCZNA EDYCJA  POWIATOWYCH PREZENTACJI ARTYSTYCZNYCH ŁUPAWA PRZEWIDZIANA NA 16- 17 MAJA ZOSTAJE ODWOŁANA!
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku