28 marca 2019 roku
Oficjalne otwarcie wystawy Pawła Kędzierskiego

Serdecznie zapraszamy 19 kwietnia br. o godzinie 14.00 do Galerii Sztuki Ludowej Powiatu Słupskiego, która znajduje się na parterze Starostwa Powiatowego w Słupsku na oficjalne otwarcie wystawy prac Pawła Kędzierskiego. Pan Paweł malując obrazy stosuje różne techniki, uwielbia olej, ale równie dużo tworzy w akwareli. Jego rzeźby przedstawiają głównie postacie kobiet – czyli tworzy to co na tym świecie najpiękniejsze. Jest członkiem Klubu Plastyka, Stowarzyszenia Obszar Wrażliwości Artystycznej, Stowarzyszenia Marynistów Polskich.
Prace swoje zaczął publicznie pokazywać od 2017 roku, do chwili obecnej miał 3 wystawy indywidualne oraz brał udział w kilkunastu wystawach zbiorowych. Dwukrotnie brał udział w Konkursie SOWA – w 2018 roku  akwarela „Zmienne Nastroje” zdobyła nagrodę Dyrektora SOK. Obecnie po konkursie rękodzieła 10 prac jest prezentowanych na wystawie pokonkursowej w Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku. Uczestniczył w czterech Plenerach Malarskich.
Serdecznie zapraszamy!
 

28 marca 2019 r.
Pokaz ozdób wielkanocnych
Serdecznie zapraszamy do udziału w Pokazie Ozdób Wielkanocnych, który odbędzie się 15 kwietnia br. w godz. 11:00 – 15:00 na I piętrze Starostwa Powiatowego w Słupsku. W wydarzeniu  uczestniczyć będą podopieczni i ich opiekunowie z: Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Kobylnicy, Warsztatów Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych w Słupsku, Środowiskowego Domu Samopomocy w Gardnie Wielkiej, Środowiskowego Domu Samopomocy przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Słupsku, Warsztatów Terapii Zajęciowej Diament ze Słupska.  Zapraszamy do Starostwa Powiatowego w Słupsku! Głównym organizatorem jest Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.
Zapraszamy do galerii zdjęć.

Fot. archiwum CER
12 marca 2019 roku
Poezja Śpiewana - zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że 5 kwietnia br. o godzinie 17.00 w Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy odbędzie się kolejna edycja Powiatowego Przeglądu Poezji Śpiewanej. 
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału, poniżej zamieszczamy do pobrania regulamin oraz kartę zgłoszenia, a także zgody na wykorzystanie wizerunku, które należy podesłać razem z wypełnioną kartą.
Na Państwa zgłoszenia czekamy do 22 marca br. (piątek)

                                                                                                       fot. Justyna Bilska, Poezja Śpiewana 2017 rok. 
Karta zgłoszenia:
http://cer.slupsk.pl/files/karta-zg%C5%82oszenia-Poezja-2019.pdf

Regulamin:
http://cer.slupsk.pl/files/Regulamin%20Poezji%20%C5%9Apiewanej%202019.pdf

Zgody:
- pełnoletni
http://cer.slupsk.pl/files/Zgoda-pe%C5%82noletni.pdf

- niepełnoletni
http://cer.slupsk.pl/files/Zgoda-niepe%C5%82noletni.pdf
27 marca 2019 r.
PIKNIK INTEGRACYJNY - DAMNICA
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku