4 grudnia 2018 r.
UWAGA!


W DNIU 7 GRUDNIA (PIĄTEK) CENTRUM EDUKACJI REGIONALNEJ BĘDZIE NIECZYNNE Z POWODU WYJAZDU SŁUŻBOWEGO PRACOWNIKÓW (ORGANIZACJA WYDARZENIA KULTURALNEGO W TERENIE). ZA EWENTUALNE UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.
3 grudnia 2018 r.
Kiermasz świąteczny
Mikołajkowy kiermasz wyrobów ręcznych oraz występy artystyczne podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Kobylnicy zorganizowano 3 grudnia br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Słupsku. Fot. CER/MS
3 grudnia 2018 r.
MARINA 2018
W dniu 30 listopada 2018 roku w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy odbył się V Pomorski Festiwal Piosenki Marynistycznej „Marina 2018”, do którego przystąpiło 20 solistów oraz 9 zespołów ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego.
Cele konkursu to: propagowanie tradycji morskiej w piosence, wspieranie działań Pomorskiego Programu Edukacji Morskiej, rozwijanie zainteresowań muzycznych młodzieży, stworzenie możliwości współzawodnictwa artystycznego wśród uczniów gimnazjów, wymiana doświadczeń pedagogicznych i poszerzenie literatury wokalnej dla młodzieży, prezentacja utworów najbardziej wartościowych pod względem artystycznym.
Jury oceniało uczestników w kategoriach soliści i zespoły w dwóch kategoriach wiekowych. Fot. CER/MS
3 grudnia 2018 r.
Kulig Drezynowy
Uprzejmie informuję, że Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku będzie organizatorem IV Powiatowego Kuligu Drezynowego, który odbędzie się 15 grudnia br. (sobota) w Bronowie (gm. Kępice). Planowane rozpoczęcie imprezy o godzinie 12.00 W związku z powyższym zwracam się do gmin powiatu słupskiego prośbą o wytypowanie reprezentacji do 10 dzieci (klasy IV-VIII szkoły podstawowej), które chciałyby wziąć udział w naszym przedsięwzięciu.
Po stronie gminy leży wyłącznie transport na miejsce imprezy i z powrotem. Natomiast Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku zapewnia świetną zabawę, przejażdżki drezynami Słupskiej Powiatowej Kolei Drezynowej, ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz słodki upominek na zakończenie imprezy od św. Mikołaja.

Przedłużamy termin składania zgłoszeń do 7 grudnia br. Można je przekazywać drogą mailową: biuro@cer.slupsk.pl lub telefonicznie: 59 844 57 58.
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku