18 grudnia 2018 r.
Pokaz ozdób świątecznych

W dniu 18 grudnia (wtorek) na holu I piętra w godz. 11:00 -  15:00 w Starostwie Powiatowym w Słupsku odbył się pokaz ozdób bożonarodzeniowych. Zostały one wykonane przez podopiecznych ośmiu instytucji z naszego powiatu: Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Kobylnicy, WTZ  Polskiego Związku Niewidomych, SOSW w Damnicy, Środowiskowego Domu Samopomocy w Gardnie Wielkiej, Ośrodka Kuratorskiego w Strzelinie, Oddziału Dziennego Psychiatrycznego Centrum Psychiatrii SON, Środowiskowego Domu Samopomocy w Słupsku oraz WTZ DIAMENT. Rękodzieło cieszyło się wielkim zainteresowaniem zarówno pracowników Starostwa jak i osób z zewnątrz, które podziwiały bogaty wybór kartek pocztowych, bombek, choinek czy wieńców. Pojawili się także przedstawiciele  władz Powiatu (Starosta Słupski Paweł Lisowski)  i mediów (Radio Koszalin), relacjonujący wydarzenie "na żywo".

 

17 grudnia 2018 r.
Kulig Drezynowy 2018 - c.d.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NOWEJ GALERII ZDJĘĆ AUTORSTWA PANA JANA MAZIEJUKA. KULIG DREZYNOWY ODBYŁ SIĘ W ZESZŁĄ SOBOTĘ W BRONOWIE. BYŁA TO JUŻ IV EDYCJA IMPREZY ORGANIZOWANEJ PRZEZ CENTRUM EDUKACJI REGIONALNEJ W SŁUPSKU PRZY POMOCY SOŁECTWA BRONOWO ORAZ SŁUPSKICH POWIATOWYCH KOLEI DREZYNOWYCH.
17 grudnia 2018 roku
Pokaz ozdób i Szopka Bożonarodzeniowa
18 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Słupsku odbędzie się Pokaz Ozdób Bożonarodzeniowych, przygotowanych przed podopiecznych warsztatów terapii zajęciowej z powiatu słupskiego i miasta Słupska. Początek o godzinie 11:00. Natomiast tuż przed rozpoczęciem sesji rady Powiatu Słupskiego ok. godz. 13:00 oficjalnie otwarta zostanie Szopka Bożonarodzeniowa, którą stworzyli instruktorzy i pensjonariusze domów pomocy społecznej z Machowinka, Machowina, Lubuczewa i Przytocka. 
Koordynatorem działań jest Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.
Serdecznie zapraszamy już jutro na oficjalne otwarcie!

17 grudnia 2018
Kulig Drezynowy
W sobotę (17 grudnia br.) w Bronowie (gm. Kępice) odbyła się kolejna edycja Powiatowego Kuligu Drezynowego. Wydarzenie cieszyło się wielkim zainteresowaniem dzieci z naszego powiatu - w zabawie brało udział ok. 100 osób. Oprócz przejażdżki drezyną uczestnicy mogli upiec kiełbaski na ognisku, w świetlicy czekał na nich także gorący posiłek i słodki poczęstunek. Na końcu dzieci (małe i duże) otrzymały paczki ze słodyczami wręczane osobiście przez Św. Mikołaja. Po stronie uczestników była też aura, zaskakując wszystkich opadami śniegu.
Organizatorem kuligu było Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku, które składa serdeczne podziękowania za pomoc sołectwu Bronowo oraz Słupskim Powiatowym Kolejom Drezynowym.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć.
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku