20 maja 2019 roku
50 lat pracy twórczej!

Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej mistrza rzeźbiarstwa Zenona Frąckiewicza w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Słupsk w Głobinie.

Zenon Frąckiewicz, mieszkaniec Łupin w gminie Słupsk, znany jest przede wszystkim z rzeźbiarstwa. Jest instruktorem w Pracowni Rzeźbiarskiej Powiatu Słupskiego prowadzonej przez Centrum Edukacji Regionalnej, której głównym celem jest popularyzacja rzeźbiarstwa. Ponadto sprawuje opiekę artystyczną nad Galerią Sztuki Ludowej Powiatu Słupskiego w Starostwie Powiatowym w Słupsku. Ideą galerii jest prezentacja dorobku artystów z powiatu słupskiego, promocja ich twórczości, a także zachęcanie artystów ludowych do tworzenia i pokazywania własnej sztuki. 

17 maja 2019 r.
Plener w Smołdzinie
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć stanowiących podsumowanie pleneru malarsko- rzeźbiarskiego pt. "Miłość", który odbył się w Smołdzinie w Gościńcu u Bernackich. Autorami prac są artyści ze Słupska, Koszalina, Łodzi oraz Warszawy. Więcej zdjęć na facebooku Morskiego Powiatu Słupskiego.
Fot. Mariusz Smoliński (CER)
15 maja 2019 r.
Prezentacje Artystyczne Łupawa - odwołane!
UWAGA! Z POWODU MAŁEGO ZAINTERESOWANIA, DECYZJĄ ORGANIZATORA TEGOROCZNA EDYCJA  POWIATOWYCH PREZENTACJI ARTYSTYCZNYCH ŁUPAWA PRZEWIDZIANA NA 16- 17 MAJA ZOSTAJE ODWOŁANA!
14 maja 2019 r.
SAM NA SCENIE 2019
W dniach 20- 22 czerwca br. w słupskim Teatrze Rondo odbędzie sie 16 edycja Finału Turnieju Teatrów Jednego Aktora SAM NA SCENIE. Wydarzenie wspiera Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku. Niezbędne informacje dotyczące imprezy, kontaktów, akredytacji oraz spraw organizacyjnych znajdują się na stronie:
http://www.sok.slupsk.pl/index.php/pracownie/teatr-main/3503-16-sam-na-scenie-komunikat-organizacyjny
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku