9 sierpnia 2019 roku
Nowa wystawa rzeĹşb
Od  9 sierpnia (piątek) w Galerii Sztuki Ludowej Powiatu Słupskiego w Starostwie podziwiać moĹźna wystawę rzeĹşb Pawła Oberta z Damnicy. Jest on autorem takich dzieł jak "Damnicki witacz" czy teĹź krzyĹź w miejscowości Łojewo. Ponadto wyrzeĹşbił wiele drewnianych ławek z symbolem gminy - damnickim dębem. 
Organizatorem wystawy jest Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.

Zapraszamy do galerii zdjęć. fot. CER
13 sierpnia 2019 r.
WKOŁO RYBY
"Wkoło ryby" 18 sierpnia w Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach.


 
2 sierpnia 2019 roku
Uwaga!
Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie termin tegorocznego Powiatowego Święta Plonów, które odbędzie się 21 września (sobota); pierwotnie uroczystości zaplanowane były na 22 września (niedziela). 
Miejsce imprezy pozostaje bez zmian. 
9 sierpnia 2019 r.
Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej 2019 już za nami
W dniu 8 sierpnia br. w kościele św. Jacka w Słupsku odbył się szósty i  ostatni koncert będący ukoronowaniem 37- mej już edycji Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. W tym roku zaprezentowali się artyści pochodzący  m.in. z Niemiec, Belgii, Czech, Rosji czy Tajwanu, przyciągając rzesze melomanów. Czwartkowy koncert uświetnił  chór Sofia z Kijowa.
Głównym organizatorem wydarzenia jest Słupskie Towarzystwo Społeczno - Kulturalne. Wsparcia finansowego udzieliło Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.
fot. J. Maziejuk (CER)
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku