Szanowni Państwo,

poniżej przedstawiamy imprezy, które w 2019 roku będą organizowane i współorganizowane przez Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku. Terminarz imprez może ulec zmianie.
 

Lp.

Miesiąc

Nazwa jednostki

Nazwa imprezy

Data

1.

STYCZEŃ

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Słupsk

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Jezierzycach
ODWOŁANE Z POWODU ŻAŁOBY NARODOWEJ




----------------------

2.

LUTY

Słupski Ośrodek Kultury w Słupsku XI Konkurs Plastyczny Niekontrolowany Obszar Wrażliwości
21 lutego
godz. 17:00
Teatr RONDO
CER XVI Spotkania z Poezją (Nie)Profesjonalną 27 lutego,
SOSW w Damnicy 

3.

MARZEC

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Słupsk
 

Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Idzie wiosna"

15 marca, początek godz.10.00, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk (Głobino)

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 9 marca, godz.15.00,sala widowiskowo-sportowa w Jezierzycach

Zespól Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce

IV Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej "Bursztynowe Nuty Poezji"

14 marca;
wręczenie nagród w auli ZSOiT w dn. 14 marca o godz.13.00

Szkoła Podstawowa w Kończewie

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Wielkanoc na Pomorzu"

termin nadsyłania prac: do 26 marca 
rozstrzygnięcie :
28 marca br.
wręczenie nagród:
2 kwietnia br. o godz.12.00
 

Słupski Ośrodek Kultury 64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe 23 marca, Teatr Rondo;g.10.00
termin przesyłania zgłoszeń: do 15 marca

CER


Powiatowy Przegląd Teatrzyków Wiejskich "WIEJSZTUK"

 
15 marca, początek od godz.10.00, Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, zgłoszenia: do 8 marca br.

4.

KWIECIEŃ

Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy

Powiatowy Przegląd Kabaretowy „OBCIACH”

1 kwietnia, godz.10.00;
termin nadsyłania zgłoszeń: do 22 marca

Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Gardnie Wielkiej Misterium Męki Pańskiej w Smołdzinie 14 kwietnia,  początek: godz. 11.30(msza św.)

CER/Gminne Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy

 

 Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej

05 kwietnia,
godz.17.00,
CEiK w Damnicy,
zgłoszenia: do 22 marca

Rada Rodziców przy SOSW w Damnicy Piknik integracyjny 24 kwietnia, godz.10.00,
stadion sportowy w Damnicy
5. MAJ Państwowa Szkoła Muzyczna w Słupsku Konkurs "Epokami przez muzykę" 10 maja
początek godz.14.00
Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej Poezja nad Słupią 14 maja, godz.16.00
czytelnia MBP
CER/Towarzystwo Przyjaciół Wilna i Grodna w Słupsku III Festiwal Piosenki Patriotycznej i Wojskowej 25 maja, godz.12.00
Ośrodek "Leśny Kot", termin zgłoszeń:
przedłużony do 17 maja

6.

CZERWIEC

CER/Aeroklub Słupski Dzień Dziecka w Krępie Słupskiej 2 czerwca,
start godz.12.00. lotnisko Krępy Słupskiej

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce

Ustecki Festiwal Filmów Amatorskich UFF(o)A

termin nadsyłania filmów: do 10 maja 2019 r. 
gala finałowa:
7 czerwca 2019 r.,
Dom Kultury w Ustce   17.00-18.30:pokazy konkursowe
18.45: rozdanie nagród
 

 

Słupski Ośrodek Kultury OT Rondo

 

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
SAM NA SCENIE

20-22 czerwca;
szczegóły na www.sok.slupsk.pl
 

 

CER
Park Kultury i Wypoczynku w Słupsku

 

 

Festiwal Zespołów Folklorystycznych
Gala Białego Bociana

 

16 czerwca 2019 r.,

termin zgłoszeń:
do 31 maja
początek prezentacji konkursowych 11:30


 

Szkoła Podstawowa w Kończewie
 

III Festiwal Kultury Kaszubskiej w Kończewie

 

8 czerwca 2019 r,
godz.16-19,
Szkoła Podstawowa w Kończewie


 

7. LIPIEC Słupskie Towarzystwo Społeczno - Kulturalne XXXVII Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej 4 lipca- 8 sierpnia;
szczegóły na www.stsk.eslupsk.pl

Gminne Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy

 
Biesiada Muzyczna w Strzyżynie 13 lipca 2019 r.,
godz.14.00

8.

SIERPIEŃ

Pomorski Oddział Stowarzyszenia Marynistów Polskich w Ustce


Plener malarski "M jak Morze 6"


28 sierpnia -
04 września 2019 r.

9.

WRZESIEŃ

CER

Konkurs wieńców i chlebów dożynkowych;
Konkurs na Gospodynię i Gospodarza Roku;
Konkurs na stoisko KGW

22 września,
Osieki (gm. Kępice)

CER

Narodowe Czytanie

 

7 września

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kepice Otwarte Mistrzostwa w Zbieraniu Grzybów w Korzybiu  
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku Pomorskie Forum Edukacji Regionalnej  
Słupskie Towarzystwo Społeczno - Kulturalne 53. Festiwal Pianistyki Polskiej 7 września-
13 września;
szczegóły na www. stsk.eslupsk.pl

10.

PAŹDZIERNIK

 

 

 

11.

LISTOPAD

Gminne Centrum Kultury w Potęgowie

Powiatowy Przegląd Solistów – Instrumentalistów w Potęgowie

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Biesiada Poetycka z Turniejem Jednego Wiersza”

 

PTTK Regionalny Oddział w Słupsku Konkurs Krasomówczy "Niezwykła Ziemia Słupska"  

12.

GRUDZIEŃ

CER/Słupskie Powiatowe Koleje Drezynowe – Aktywne Pomorze

Powiatowy Kulig Drezynowy

 

Liga Morska i Rzeczna Oddział w Słupsku VI Pomorski Festiwal Piosenki Marynistycznej "Marina 2019"  
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku