9 września 2019 r.
Narodowe Czytanie 2019
7 września br. (sobota) pod Miejską Biblioteką Publiczną przy ul. Grodzkiej w Słupsku odbyła się tegoroczna edycja Narodowego Czytania. Tym razem "bohaterkami" literackiego wydarzenia były cztery wybrane nowele: "Dobra pani" Elizy Orzeszkowej, "Katarynka" Bolesława Prusa, "Mój ojciec wstępuje do strażaków" Bruno Schulza oraz "Sachem" autorstwa Henryka Sienkiewicza. Organizatorzy zadbali o odpowiednią oprawę : nie zabrakło odpowiednich dekoracji, strojów z epoki oraz rekwizytów. Współorganizatorem wydarzenia było Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.
Zapraszamy do galerii zdjęć. 
Fot.MS/CER
4 września 2019 r.
Plener Malarski M Jak Morze 6
Dobiega końca plener malarski "M jak Morze 6", który zorganizowano na przełomie sierpnia i września br. w Ustce. W wydarzeniu uczestniczyło dwudziestu artystów z kraji i zagranicy. Plener zorganizował Pomorski Oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich w Ustce . Efektem przedsięwzięcia ma być wystawa poplenerowa, którą będzie można oglądać już od 3 września br. w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce. Impreza otrzymała wsparcie powiatu słupskiego za pośrednictwem Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.
Fot. MS/CER
Zapraszamy do galerii zdjęć na facebooku CER.
4 września 2019 r.
54. Targi ogrodniczo - pszczelarskie
2 września 2019 r.
Śladami Maxa Pechsteina
Nowa wystawa poplenerowa w Starostwie Powiatowym w Słupsku. Tym razem wyeksponowano prace, które powstały podczas VII Międzynarodowego Pleneru malarskiego Artystów Nieprofesjonalnych "Śladami Maxa Pechsteina". Zapraszamy do galerii zdjęć.
Fot. MS/CER
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Supsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP