7 listopada 2019 r.
V Kulig Drezynowy
Centrum Edukacji Regionalnej w Supsku jest  organizatorem V Powiatowego Kuligu Drezynowego, który odbdzie si 7 grudnia br. (sobota) w Bronowie (gm. Kpice). Rozpoczcie imprezy o godz.12.00.

W zabawie uczestniczy bd grupy dzieci, które wytypuj poszczególne gminy powiatu supskiego. Centrum Edukacji Regionalnej zapewnia: przejadki drezynami Supskiej Powiatowej Kolei Drezynowej, ognisko z pieczeniem kiebasek oraz sodki upominek na zakoczenie imprezy od w. Mikoaja.
Do zobaczenia!
16 października 2019 roku
Soliści - Instrumentaliści
Serdecznie zapraszamy do udziału w 6 Powiatowym Przeglądzie Solistów -Instrumentalistów, który odbędzie się w Gminnym Centrum Kultury w Potęgowie 29 listopada 2019 r. o godzinie 10:00 w sali GCK. Centrum Edukacji Regionalnej jest współorganizatorem wydarzenia.
31 października 2019 r.
MARINA 2019

Słupski Oddział Ligi Morskiej i Rzecznej  zaprasza uczniów szkół podstawowych Pomorza do udziału w VI Pomorskim Festiwalu Piosenki Marynistycznej „MARINA 2019”Termin przesyłania zgłoszeń upływa 20 listopada 2019 r. Festiwal odbędzie się 29 listopada 2019 r. w sali teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, ul. Wodna 20. Przewidywana godzina rozpoczęcia 11:30.

Zgłoszenie udziału należy wysłać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na stronie internetowej festiwal-marina.pl.
Wydarzenie wspierane finansowo przez Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku

25 października 2019 roku
Nowa wystawa
Grzegorz Jopek to postać, której artystyczne zdolności i twórczość znane są przede wszystkim mieszkańcom gminy Kobylnica, ale także coraz szerszemu gronu odbiorców. Z wykształcenia jest plastykiem. Dziedziną, na której się skupił jest rysunek. Jego rysunki są żywe, a podejmowane tematy bardzo aktualne. Więcej możecie Państwo zobaczyć na otwarciu wystawy, na którą już dziś serdecznie zapraszamy!
 
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Supsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku